Ideální dárky pro muže

Dárek pro muže

Máte dojem, že při nákupu dárku pro muže jste bezradná? Chcete, aby byl dárek nápaditý, ale také krásný na pohled? Inspirujeme vás několika podněty, které pro vás mohou být praktické.

Nápadité a stylové šperky pro muže

Netradyční šperk jako dárek pro muže

Je pravda, že prsteny nebo náramky většinou kupují muži ženám, jako vyjádření své lásky a náklonnosti. Krásným šperkem však může i žena vyjádřit své ocenění a poděkování. Takový masivní prsten se zajímavým motivem může být pro muže milým překvapením.

Mezi nejoblíbenější pánské dárky patří šperky z chirurgické oceli a nezničitelného wolframu. Ocelové šperky jsou přímočaré, je to ten nejlepší materiál pro muže, protože ocelové šperky se vyznačují jednoduchým designem.

Šperk z wolframu

Wolframové šperky jsou elegantní

Pokud hledáte skutečně výjimečný dárek pro muže, potom zvolte šperky z wolframu. Wolframové šperky jsou elegantní a při tom často masivní.

Šperky z wolframu se vyznačují extrémní tvrdostí - tyto šperky vám vydrží nepoškrábané a vysoce lesklé po celý život. Wolfram má číslo 9 na stupnici tvrdosti a patří skutečně mezi nejtvrdší materiály na zemi. Wolfram je zdravotně zcela nezávadný. Technologie zpracování a výroba šperků z wolframu je velmi náročná, a proto je jejich cena vyšší než cena ocelových šperků. Pokud hledáte odolný a výjimečný šperk, který snese i extrémní zacházení, potom je wolframový /TUNGSTEN/ šperk ta nejlepší volba.

Ptáte se kde je možné pohodlně a při tom rychle nakoupit ocelové a wolframové šperky pro muže?

Neotřelostí a výjimečností svého sortimentu proslulo internetové klenotnictví: Klenotnictví SILVEGO. V tomto internetovém obchodě se nabízí kolekce cenově dostupných šperků a současně omezené série klenotů pro náročnější zákazníky. Kolekce vždy odpovídá módním trendům. Nechte se inspirovat a překvapte druhé svým originálním dárkem.

Hodinky a šperk v ideální kombinaci

Hodinky a šperk jako dárek

Hodinky už dávno neukazují pouze čas, ale stále víc se stávají vyhledávaným módním doplňkem. Stačí si jen správně vybrat. Každá žena i muž se smyslem pro krásu a módu zkouší svoje hodinky kombinovat s jinými šperky tak, aby vytvořily dokonalé harmonické spojení. Někdy díky originálnímu designu ani nepotřebujete další šperky na ruce. Jindy ale můžete překvapit dárkem ještě více, když zkombinujete moderní hodinky s prstenem nebo náramkem. Budete překvapeni, jak elegantně splynou například takové masivní hodinky s masivním prstenem. Můžou tvořit dokonalý pár na ruce vašeho partnera. Pro inspiraci se podívejte na některé originální návrhy. Doporučujeme nakoupit hodinky v ověřeném obchodě: Šperky Silvego

Přejeme vám hodně štěstí při hledání nápaditých dárků pro vaše blízké.