Které dárky jsou OUT?

Zlato, štříbro nebo ocelové šperky jako vhodný dárek ...

Proč není vhodné kupovat na internetu parfém jako dárek? Vůně totiž musí ideálně ,,sednout“ a žena nerada používá parfém, který ji nesedí. A i když je žena zvyklá několik let na určitou vůni, neznamená to, že bude jednu značku parfému kupovat celý život. Proto nechte nákup parfému na ženách a soustřeďte se na výběr jiného originálního dárku. Další možností je dámské prádlo nebo oblečení. Toto je oblast, ve které se většinou muži těžko orientují a často koupí prádlo nebo část oblečení, které partnerka přijme s poděkováním, ale pravděpodobně jej nikdy nosit nebude. Navíc nevyvolávejte v ženách pocit, že musí změnit svůj šatník. Takové rady si ženy poví mezi sebou, ale muž zde může nadělat hodně škody.

Kam tedy zamířit pro krásné dárečky? Tisíce spokojených klientů nakupují dárky v internetovém klenotnictví: Silvego - šperky a stříbro

Proč jsou šperky vhodným dárkem?

Šperk jako vhodný dárek

Většina žen, ale i mužů, ráda nosí šperky a často je střídají podle oblečení, sezóny, nebo prostě podle nálady. Navíc ke krásnému šperku, který žena či muž dostane darem, si vytvoří citový vztah. Takový šperk majiteli připomíná osobu dárce, nebo minulé zážitky. A to je účelem dárku: potěšit, udělat radost, ale také chceme dárkem vyjádřit své ocenění, poděkování či niterné city k blízké osobě.

Potěšte netradičním dárkem & originální šperky pro každého

Netradiční nebo originální šperk

Šperky jsou tajnou zbraní každé ženy. A přestože nemají takovou moc jako prsten princezny Arabely, dodají i všednímu oblečení slavnostní ráz. Jsou doplňkem, který podpoří ženský půvab. Stříbrné nebo ocelové šperky jsou stále in.

Například velké překvapení, které uchvátilo svět, představují stříbrné šperky kombinované s bílými a černými zirkony nebo černým onyxem či achátem. Častým, a přesto stále originálním a praktickým dárkem, jsou stříbrné soupravy šperků. Všimněte si například tohoto jemného vzoru náhrdelníku a náušnic. Vyzařuje z nich svěžest a lehkost. (vlož obrázek, nechám na tvém výběru)

Nechte se inspirovat dalšími šperky. Nemůžeme vám přímo ukázat, které šperky se pro vaši ženu budou hodit nejlépe, protože její vkus znáte nejlépe vy sám. Při výběru však můžete vzít v úvahu její oblíbenou barvu, kterou nosí. Má ráda spíše jednoduchost nebo precizní detailní práci? Můžete se podívat na jemné, něžné šperky, ale i na nápadné a extravagantní, které jsou v módě. Podívejte se na některé z nich.

Perly jako dar jež nezklame.

Ještě se nestalo, že by perly někdy vyšly z módy. Jsou prostě krásně nesmrtelné.

Darované perly vždy byly a jsou pravým důkazem lásky a šperkem na celý život. Tento obvykle bílý klenot s lehce duhovým leskem je opravdu půvabným skvostem a možná budete překvapeni, jak ženu potěší. Perly totiž odedávna patří k nejvzácnějším klenotům vůbec. Tajemné perly dodají ženské tváři něhu a eleganci. Říkáte, že na to nemáte? Tyto šperky nemusí být ani tak drahé, jak si možná myslíte, podívejte se na originální nabídku perlových i jiných drahých šperků z e-shopu: Šperky Silvego.cz

Perlové náhrdelníky a náušnice zdobí ženy již věky. Sladkovodní perly se svou krásou mohou směle vyrovnat těm mořským a nejsou zdaleka tak drahé.

Šperky s drahými kameny & s malými zázraky přírody

Šperky s drahými kameny

Tyrkys - modré z nebe
Zvláště blondýnkám náramně sluší tyrkysová, modrozelená barva. Velkou radost dámě jistě udělají šperky z tyrkysových kamenů. Nebo tento tyrkysový náramek vyrobený v daleké Indii vám jistě dodá sebedůvěru. Krása drahých kamenů vždy přitahuje a fascinuje.

Visací náušnice
Dlouhé náušnice mohou být překvapivě praktické. Večer k elegantnímu drdolu, přes den k dlouhým rozpuštěným vlasům.

Náušnice se zirkony
Nevíte jakou barvu kamene vybrat? Tyto velké bílé zirkony připomínající diamant ozdobí elegantně tvář ženy a navíc se hodí nejen k večernímu oblečení, ale i pro každodenní nošení.

Ideální splynutí času a krásy
Chcete aby vaše žena byla dochvilnější? Co takhle koupit jí hodinky? Takový úsměvný dárek může být pro ženu nejen lákavým, příjemným na oči, ale také velmi praktickým, a to žena ocení. Podívejte se pro inspiraci na některé originální hodinky. Některé z nich můžeme právem nazvat šperky. Jsou opravdu splynutím času a krásy.